• ALBANIA RAFTING GROUP

  • Turizem i Pergjegjshem

  • Lundro ne Adrenaline

RRETH ARG

Albania Rafting Group eshte e para organizate sportivo-turistike ne shqiperi, themeluese e federates shqiptare te rafting, anetare me te drejta te plota ne federaten nderkombetare te rafting. pasioni per natyren dhe sportin i shnderruar ne mision. misioni per promovimin e shqiperise nepermjet zhvillimit te veprimtarise se rafting sipas standardeve nderkombetare, ne perputhje te plote me respektin per natyren dhe mbrojtjen e mjedisit. nepermjet aktivitetit te saj, arg ka ndihmuar ne zhvillimin e qendrueshem te turizmit aventure duke terhequr nje numer gjithnje e ne rritje turistesh dhe duke zgjatur kohen e qendrimit te tyre ne shqiperi

Cfare kemi arritur

puna jone eshte e lidhur ngushte me komunitetin qe na mbeshtet.

Deri tani kemi arritur?

TURISTE VETEM GJATE 2013
GUIDA TE CERTIFIKUARA
vete staf energjik
VJET PASION I PASHTERSHEM

LUMI DUKET SI DICKA E MAGJISHME. NJE MAGJI, LEVIZJE, MONUMENT I GJALLE I BUKURISE SE MEMES TOKE.

-- Laura Giplin --

Skuadra Jone

NJEREZ TE DASHURUAR ME SPORTIN, NATYREN DHE JETEN. RAFTING NA KA STERVITUR VLERAT ME TE CMUARA NJEREZORE SI PERKUSHTIMI, KEMBENGULJA, VULLNETI DHE PUNA NE GRUP

Kush jemi ne

NJIHNI NJEREZIT QE REALIZUAN ENDRREN E PERBASHKET

President / Themelues

View Profile

Zamo Spathara

Zv. Presidente

View Profile

Doina Huso

Trajner Sportiv

View Profile

Gazmend Shehu

Jeta eshte si nje lume, nganjehere te perkedhel butesisht, nganjehere papritur te merr me vrull. (keshtu qe ben mire te mesosh ta shijosh)

-- Emma Smith --

Paketat Tona

PAKTETAT TONA JANE KONCEPTUAR PER T'JU OFRUAR MAKSIMUMIN E ADRENALINES NEPERMJET GUIDAVE TE UDHETIMEVE TE PAHARRUESHME NEPER LUMENJTE E BUKUR TE SHQIPERISE

Jeni gati per te nisur aventuren?

Kontaktoni me ne

PERSHTYPJET E VIZITOREVE

  • Kanionet e Skraparit një eksperiencë e re e Shqipërisë magjike, nga një kënd që s'e kemi parë kurrë!

    Edi RAMA, Kryeministri i Shqipërisë
  • Pata nje eksperiencë të jashtezakonshme. Këtu në Skrapar ne duhet të mendojmë për potencialin e vizitorëve, por duhet ta bëjmë këtë në një mënyrë të kujdesshme në një model të qëndrueshëm zhvillimi, sepse gjëja më e rëndësishme është ruajtja e bukurisë, bukurisë natyrale që shohim ndërkohë që e bëjmë të njohur për pjesën tjetër të shqiptarëve, për pjesën tjetër të Europës, dhe për pjesën tjetër të botës në fakt. Kështu që faleminderit shumë për këtë eksperiencë.

    Alexander Arvizu, Ambasadori i SH.B.A. ne Shqiperi

Media Galeria

EKSPLORONI GALERINE E MEPOSHTME PER TË PERJETUAR NJE GRIMCE PREJ ASAJ QE JU PRET NE UDHETIMET NE ZEMER TE KANIONEVE.

INFO@ALBRAFTING.ORG

+35567 200 66 23

ADRESA: HOTEL CASTLE PARK - BERAT

Na Kontaktoni

NE VLERESOJME SHUME CDO MENDIM TUAJIN KRITIKE APO SUGJERIM SI DHE KEMI KENAQESINE T'JU PERGJIGJEMI PER CFAREDOLLOJ PYETJE OSE NEVOJE TUAJEN PER INFOMACION DO TE MUNDOHEMI T'JU KTHEJME PERGJIGJE SAPO TE MUNDEMI

Back to Top